Zomeryoga : Adem en stretch

Om niet helemaal stil te vallen, om jezelf terug aan te wakkeren, om eens een proefles te kunnen doen… daarom is er de zomeryoga in augustus!

Tijdens deze les werken we met verschillende ademhalingsoefeningen vanuit yoga en ademwerk. We doen geen diep ademwerk. Het zijn toegankelijke oefeningen die je ook zelf thuis zou kunnen doen. Je creëert bewustzijn rondom ademen alsook ontspanning en recuperatie. Daarnaast openen we het lichaam met stretchings. De lessen zijn gevarieerd.

Deze lessen zijn zo goed als voor iedereen mogelijk. Vanaf 12j tot…

Vraag gerust even bij me na!

2 lessen , 10 euro/les : in de zaal én online mogelijk (via zoom je ontvangt link bij inschrijven)

meld jezelf even aan (tot halve dag op voorhand) zodat ik weet hoeveel deelnemers er zullen zijn.

Info en inschrijven : Nadia@ugo-relax.be

Datum

28 aug 2025
Verlopen!

Tijd

18:00 - 18:50

Kosten

10 euro per les

Meer Info

DEELNEMEN

Categorie

Organisator

Nadia Hannes
Nadia Hannes
Telefoon
0496 11 15 90
Email
nadia@ugo-relax.be

Nadia Hannes is acupuncturist en shiatsutherapeut met een vooropleiding tot Kinesitherapeut. Ze heeft een zelfstandige praktijk te Wommelgem. Ze volgde aan de Nieuwe Yogaschool in Nederland een opleiding tot Yin Yoga- en Vinyasadocent en een specialisatie in Core Flow Yoga met Marlene Henny. Ze houdt ervan om mensen te inspireren en brengt ze graag in Bewust Zijn.

Ga naar de bovenkant