Elke week staat er een brede waaier aan groepsactiviteiten op onze kalender. Raadpleeg hieronder het overzicht.
Meer weten over uw favoriete sessie? Klik op de les die voor informatie of contacteer ons voor een afspraak.

Bekijk ook het volledige overzicht met alle activiteiten, daar vind je naast het groepsaanbod ook individuele sessies terug.

februari 2024

MA
DI
WO
DO
VR
ZA
ZO
29
30
31
1

Adem en stretching

18:00 - 18:50

Pittige vinyasa

19:00 - 20:00

2

Lu Jong

09:00 - 10:00

3

Workshop Cacao en Ademwerk level 1

09:30 - 12:00

Workshop Cacao en Ademwerk level 2 middagsessie

14:00 - 16:30

Workshop Cacao en Ademwerk level 2 Avondsessie

18:30 - 21:00

4
5

Rustige Hatha Yoga

18:30 - 19:30

Aerial Relax & Restorative -Lage doeken- Yoga

20:00 - 21:15

6

Hatha Yoga

18:30 - 19:30

Hatha Yoga

20:00 - 21:00

7

Hatha Yoga

09:00 - 10:00

Stoelyoga

10:30 - 11:30

Aerial Yoga – jongeren

13:30 - 14:30

Aerial Yoga – kids

15:00 - 16:00

Aerial Yoga (hoge doeken)

18:15 - 19:30

Lu Jong

20:00 - 21:00

8

Adem en stretching

18:00 - 18:50

Pittige vinyasa

19:00 - 20:00

9

Lu Jong

09:00 - 10:00

10
11

Cacao en energietransmissie – volzet

14:00 - 17:00

12
13
14

Aerial Yoga (hoge doeken)

18:15 - 19:30

15
16
17
18

Cacao en energietransmissie – volzet

15:00 - 18:00

19

Rustige Hatha Yoga

18:30 - 19:30

Aerial Relax & Restorative -Lage doeken- Yoga

20:00 - 21:15

20

Hatha Yoga

18:30 - 19:30

Hatha Yoga

20:00 - 21:00

21

Hatha Yoga

09:00 - 10:00

Stoelyoga

10:30 - 11:30

Aerial Yoga – jongeren

13:30 - 14:30

Aerial Yoga – kids

15:00 - 16:00

Aerial Yoga (hoge doeken)

18:15 - 19:30

Lu Jong

20:00 - 21:00

22

Adem en stretching

18:00 - 18:50

Pittige vinyasa

19:00 - 20:00

23

Lu Jong

09:00 - 10:00

24
25

Hypnobirthingcursus

09:30 - 17:00

26

Rustige Hatha Yoga

18:30 - 19:30

Aerial Relax & Restorative -Lage doeken- Yoga

20:00 - 21:15

27

Hatha Yoga

18:30 - 19:30

Hatha Yoga

20:00 - 21:00

28

Hatha Yoga

09:00 - 10:00

Stoelyoga

10:30 - 11:30

Aerial Yoga – jongeren

13:30 - 14:30

Aerial Yoga – kids

15:00 - 16:00

Aerial Yoga (hoge doeken)

18:15 - 19:30

Lu Jong

20:00 - 21:00

29

Adem en stretching

18:00 - 18:50

Pittige vinyasa

19:00 - 20:00

1
2
3